Прирост номінального ВВП в доларах: на кішках

Чому показник приросту номінального ВВП в доларах більш важливий ніж показник приросту реального ВВП?

Просили, пояснюю.

Показник приросту реального ВВП показує лише на скільки відсотків збільшено КІЛЬКІСТЬ виробленої продукції і наданих послуг. Все, більше нічого вам цей показник не покаже.

Приріст реального ВВП не покаже вам динаміку росту зарплат, не покаже динаміку надходжень в бюджети, він навіть не покаже зміну ВВП. У вас навіть можлива ситуація, коли ВВП країни зменшиться, а приріст «реального ВВП» покаже у вас позитивну динаміку.

Показник приросту номінального ВВП показує на скільки відсотків більше ви отримали РЕАЛЬНИХ ГРОШЕЙ. І при цьому покаже динаміку всіх ключових показників країни: зарплат, надходжень в бюджети, надходжень в пенсійні фонди.

Вважаєте, що приріст реального ВВП важливий, а не приріст номінального ВВП в доларах? Ок, йдіть до свого роботодавця і скажіть, що готові працювати з той же продуктивністю не 8, а 12 годин в день і при цьому отримувати за місяць в 2 рази меншу зарплату.

І я вас вітаю, ваш особистий ВВП виріс на рекордні 50%, ви тепер виробляєте на 50% товарів/надаєте послуг, а те, що ви отримуєте в 2 рази менше за місяць, то нічого страшного. Для вас же головне кількість виробленої продукції, а не гроші.

Якщо ви підприємець,щось виробляєте і приріст реального ВВП для вас більш важливий, знижуйте ціни на 99% і приріст вашого реального ВВП зросте до небес. Тільки перед цим сформуйте ще грошову подушку, а то можете не встигнути за рекордними темпами приросту вашого реального ВВП.

Запам’ятайте просте правило: Головне не хто більше в кількості виробляє, а хто більше заробляє грошей. Ось і все.

Саме завдяки приросту доларового ВВП України в 2017 році на 20% ми маємо за рік:

+32% надходження ЄСВ;

+24% надходження в Бюджет;

+31% надходження в місцеві бюджети%

відношення боргу до ВВП зменшилось з 81% до 72%.

Це приріст надходжень в доларах, щоб ви не сказали, що внаслідок девальвації, в гривнях ще більше.

Чому треба оцінювати динаміку ВВП в доларах, а не в гривнях?

— Тому що гривня досить швидко втрачає свою купівельну спроможність через дії керівників Нацбанку, а долар більш стабільний.

На графіку динаміка зміни середньої зарплати в доларах в Україні, доларового ВВП України та реального ВВП.

Volodymyr Kompaniiets

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *